KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15832073
nr 1583 2073
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 13/200, daterad -74, oramat löst blad, bladets mått: 55x54 cm
Kondition: vikskada
Utrop:
500 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:36:42
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg